GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 14156388
nr 1415 6388
VASE
faience. Height: 36, wear, damages.
fajans. Höjd: 36 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1000
Monday August 30 2021
at 20:27:40
900 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
900 kr (Robot)